Єфросиніна в сльозах показала хвилюючі кадри з постраждалими дітьми: “Цього не повинно бути!”

“Російський терор в Україні триває. Про що я думаю, плачу по кожному загиблому мирному жителю? Про те, що весь світ скоро звикне до цієї жахливої трагедії в моїй країні-люди повернуться до своєї рутини, а українці, які віддають свої життя за Європу прямо зараз, стануть звичайною новиною для всіх в Європі та Америці…

Єфросиніна в сльозах показала хвилюючі кадри з постраждалими дітьми:

Отже, люди в усьому світі, кожен раз, коли ви п’єте свою ранкову каву, згадуйте ці обличчя… Пам’ятайте, ви можете чинити тиск на ваш уряд, щоб він припинив вбивати МОЮ країну!!! Ваші слова можуть врятувати нас!

За останні 20 днів війни загинуло понад 100 дітей, більше сотні отримали важкі поранення. Більше мільйона були змушені покинути свої будинки в надії коли-небудь повернутися до нормального життя. Це не повинно бути!”- ділиться думками Єфросиніна.

Єфросиніна в сльозах показала хвилюючі кадри з постраждалими дітьми:

Раньше Єфросиніна показала, як йдуть справи біженців на вокзалах у Львові. 

«Приїхала на залізничний вокзал у Львові, щоб розповісти вам, як тут відбувається робота з максимальним потоком переселенців. За добу через вокзал в середньому проходить близько 60 тисяч переселенців. Загалом, людей навколо купа, йдуть безперервними потоками-переважно жінки з дітьми. У багатьох по кілька малюків, все на руках ” – показує обстановку Єфросиніна.

Leave a Comment