“Якщо у вас є ці ознаки – біда наближається, вірус “полює” на певну групу людей”: лікар Комаровський про штам “Омікрон”

Штам “Омікрон” з величезною швидкістю шириться Україною та світом, викликаючи в інфікованих дуже серйозні ускладнення, а іноді – фатальні наслідки. Вірус є небезпечним для усіх людей, але існують певні групи, які перебувають під особливою загрозою,адже особливості їхніх організмів роблять тіло дуже вразливим для впливу вірусу.

“Якщо у вас є ці ознаки – біда наближається, вірус “полює” на певну групу людей”: лікар Комаровський про штам “Омікрон”

Несвоєчасне діагностування може обернутися трагедією, адже недуга непомітно здатна зруйнувати внутрішні органи. Однією із таких складнощів є цитокіновий шторм, який може виникати на 6-7 день хвороби, коли до вірусу приєднується ще й бактеріологічна інфекція.

Як інформує “Molbuk”, лікар Комаровський зазначив, що штам “Омікрон” небезпечний для всіх вікових груп, а не тільки для літніх людей.

“Давайте ще раз всією країною зрозуміємо, що таке група ризику по ковіду. Це принципово. Людина відноситься до групи ризику тоді, коли хвороба з високою ймовірністю може погіршити її прогноз і збільшити ризик смерті при інфікуванні коронавірусом”, – заявив медик.

Слід берегтися тим, хто належить до наступних категорій: в першу чергу вік 65+, якщо людина в такому віці, то він автоматично потрапляє в групу ризику по ковіду.

Хронічні стани-ожиріння, гіпертонія, хронічні хвороби серця, легенів, нирок, цукровий діабет другого типу (це не “дитячий” діабет, а набутий, який завжди межує з ожирінням).

Leave a Comment