Чоловік підпалив супермаркет зсередини, як раптом у справу “втрутилися” феєрверки: образа зайшла занадто далеко

21 і 25 грудня 2021 року, в Томську сталися дві пожежі в гіпермаркеті “Лента”, які запустили феєрверковий процес, через що почали евакуювати людей.

В Інтернеті відразу ж з’явилося багато відео від очевидців того, що відбувається. Видно, як загорілася піротехніка – почали вибухати петарди і феєрверки, а також чути крики людей. На місце приїхали пожежники, медики та представники правоохоронних органів.

Чоловік підпалив супермаркет зсередини, як раптом у справу
Чоловік підпалив супермаркет зсередини, як раптом у справу

Вперше, 21 грудня, площа пожежі склала близько п’яти тисяч квадратних метрів. Обвалилася десь третя частина будівлі через загоряння, включаючи дах. Рятувальники успішно евакуювали 200 осіб, ніхто не постраждав. Правоохоронці порушили кримінальну справу, за фактом події, за статтею “Умисні знищення та пошкодження майна”. Навіть вдалося затримати підозрюваного в підпалі.

Чоловік підпалив супермаркет зсередини, як раптом у справу

Попередні дані повідомляють, що чоловік був працівником підрядної організації в гіпермаркеті “Лента” і вирішив облити товари легкозаймистою рідиною, після конфлікту з менеджерами цієї торгової мережі. Коли він зробив це, він здійснив підпалив, але тепер заарештований на два місяці.

Leave a Comment