“Фатальний симптом почав виникати на 8-й день, коронавірус швидко веде до трагедії”: медики про штам “Стелс-Омікрон”

Штам “Омікрон” продовжує свою нестримну ходу планетою, заражаючи людей, викликаючи у них важкі симптоми і ускладнення. Тим часом медики сигналізують про набуття швидкого поширення видозміненим і дуже заразним штамом “Стелс-Омікрон”, через який у Китаї величезні населені пункти були закриті на локдаун.

“Фатальний симптом почав виникати на 8-й день, коронавірус швидко веде до трагедії”: медики про штам “Стелс-Омікрон”

Лікарі закликають українців, попри все, ставитися відповідально до свого здоров’я, адже вірус здатен проявлятися якимось симптомами вже на тому етапі, коли інфікованому необхідна термінова госпіталізація. Особливо небезпечною є ситуація, коли на 7-8 дні захворювання у пацієнта до вірусу додається ще є бактеріологічна інфекція, котра руйнує легені та інші внутрішні органи.

Як інформує “ВКиїв” з посиланням на джерела у Національній академії наук України, левова частка нових хворих припадає на чотири регіони: Волинську, Полтавську, Черкаську області та м. Київ.

Робоча група з математичного моделювання проблем, пов’язаних з епідемією коронавірусу припускає, що захворюваність продовжує знижуватися. Водночас процес забору аналізів та проведення відповідних тестів ускладнився, тож статистика захворюваності суттєво неповна.

Проте лікарні та лабораторії продовжують працювати у штатному режимі. Тож фіксуються нові випадки захворювання, смерті та одужання від COVID-19.

“Зареєстровані епідемічні показники показали зниження у декілька разів на тлі зміни режиму роботи лікарень, знищення російською армією інфраструктури закладів охорони здоров’я та окупації частини території України”, — зазначили у повідомленні.

Сообщение “Фатальний симптом почав виникати на 8-й день, коронавірус швидко веде до трагедії”: медики про штам “Стелс-Омікрон” появились сначала на NEWS TiME.

Leave a Comment