У соратників Порошенка провели обшуки у “вугільній справі”

У середу, 29 грудня, співробітники ДБР провели обшуки у справі щодо злочинної схеми постачання вугілля з територій терористичних організацій “Л/ДНР”, у якій фігурує колишній президент України, чинний народний депутат від “Європейської солідарності” Петро Порошенко.

Як повідомили у пресслужбі ДБР, обшуки відбувалися на підставі відповідних ухвал слідчого судді за місцями можливого зберігання речей чи документів, що мають значення для кримінального провадження.

“Вкотре наголошуємо, що ДБР діє виключно у межах та у спосіб, визначений законодавством, і проведення обшуків здійснюється тільки з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінальних правопорушень та відшукання знарядь вчинення кримінальних правопорушень”, – йдеться в офіційному повідомленні.

У соратників Порошенка провели обшуки у “вугільній справі”

Керівник центрального штабу “Європейської солідарності” Олександр Турчинов на брифінгу уточнив, у кого саме проводилися цього дня обшуки.

За його словами слідчі ДБР обшукували оселю помічника п’ятого президента Петра Порошенка, надзвичайного і повноважного посла Юрія Онищенка, ексдепутата Сергія Березенка та деяких інших, неназваних однопартійців. 

Нагадаємо, що Петру Порошенку оголосили підозру в держзраді та сприянні тероризму через справу з постачанням вугілля з тимчасово окупованих територій. 

Leave a Comment