У Дніпрі попрощаються з загиблими на “Південмаші”: названо дату та час церемонії

У Дніпрі 29 січня попрощаються із загиблими під час розстрілу на “Південмаші”. Як повідомляє “Відкритий”, скорботну церемонію проведуть у БК “Машинобудівників” о 10 ранку.

Організацію прощання взяло на себе керівництво підприємства, де сталася трагедія. Після скорботної церемонії з п’ятьма загиблими, їхні тіла заберуть родичі для поховання. Також 28 та 29 січня у Дніпрі оголошено днями трауру. Перед будівлею міськради приспустили прапори. Відповідне розпорядження вже відписав міський голова Дніпра Борис Філатов.Приспустили державні прапори й на будівлях комунальних підприємств та закладів.

У Дніпрі попрощаються з загиблими на
У Дніпрі попрощаються з загиблими на

Як вже повідомляла Politeka, 27 січня близько 4 години ранку на території заводу “Південмаш”, солдат строкової служби Артемій Рябчук розстріляв караул товаришів по службі. В наслідок чого четверо військових та одна працівниця заводу померли на місці. Ще п’ятьох військовослужбовців було доставлено до лікарні. Стан деяких з них лікарі досі оцінюють як вкрай важкий. 

У Дніпрі попрощаються з загиблими на

Під час затримання Артемій Рябчук повідомив, що причиною такого жорстокого вбивства став довготривалий конфлікт між ним та іншими військовослужбовцями.  Тож, як зазначив вбивця п’ятьох людей про скоєне він не шкодує. Також Politeka розповідала, з’ясувалися деталі затримання нацгвардійця Рябчука: загрожує довічний термін.

Leave a Comment