“Слуга” Господа пояснив, де був Бог, коли жінка вмирала під льодом на Водохреща: “Це не православне”

Ленінградської області, що сталося під час водохресних купань під Гатчиною.

19 січня 2022 року місцева жителька стрибнула в ополонку на річці Оредеж. Вона не була для цього обладнана і її знесло течією прямо на очах у двох дітей. Їй кинулися на допомогу, але вже було занадто пізно. Минуло дев’ять днів пошуків і тіло жінки було виявлено біля села Вира – в 150 метрах від Різдвяного моста, вниз за течією – в кілометрі від ополонки.

Популярний в TikTok український священик вирішив відповісти на часто задається питання – де ж був Бог у цей момент. 

“Чомусь у всіх своїх бідах ми звинувачуємо Бога. Я протягом вже декількох років кричу, кажу всім – не лізьте в ополонці. Це не православне. Спочатку це було в Йорданії”, – розповідає священик.

Він зазначив, що цю “традицію” привезли туристи, але лише з метою вирощування гордині. Ні про яке очищення від гріхів і не йшло мови. Люди просто пірнали і хвалилися цим, так як інші не могли. 

“Звертаюся до всіх вас – люди, майте голови на плечах. Запитуйте у священиків, якщо не знаєте, що це. Тому що, коли починаєш говорити вам, що цього робити не можна, тоді таке прилітає. Коли відбувається трагедія – знову ж таки звинувачуєте нас, Бога, Що таке сталося”, – підсумував чоловік.

Leave a Comment