Скандальна співачка захотіла скоїти самогубство через смерть 17-річного сина

Відома ірландська співачка та композиторка Шинейд О’Коннор складно переживає втрату свого 17-річного сина.

Нещодавно Шейн наклав на себе руки. Скандальна 55-річна виконавиця після трагедії теж замислилася над тим, щоб скоїти самогубство. Про це вона написала у своєму Twitter.

“Я вирішила піти за сином. Немає сенсу жити без нього. Все, чого я торкаюся, я руйную. Мої діти не хочуть мене знати. Я людина-лайно. А ви всі думаєте, що я добрий лише тому, що вмію співати. Я шматок лайна. Я не заслуговую на життя, і всім, хто мене знає, буде краще без мене. Я перепрошую за всю шкоду, яку я завдала”, – написала Шинейд.Також зірка зазначила, що винить лише себе у тому, що її нащадок мертвий.

Скандальна співачка захотіла скоїти самогубство через смерть 17-річного сина

“Це не чиясь вина, а моя. У смерті Шейна винний не хтось, а я. Я не хочу жити у світі без мого Шейна та інших моїх дітей. Я не варта жити. Це моя помилка. Нічого іншого. Я була ї**нутою від того дня, як народилася. Це не вина моїх батьків, моєї сім’ї чи дітей. Це моя вина. Бог зробив мене неправильною. Тому я відправляю себе назад”, – додала вона.Втім, на щастя О’Коннор жива. Полісмени відвезли її до лікарні.

“Перепрошую, що засмутила усіх. Я загубилася без моєї дитини, і я ненавиджу себе. Лікарня допоможе на якийсь час. Але я збираюся знайти Шейна. Це просто затримка”, – заявила співачка.Читайте також:

17-річного сина відомої скандальної співачки знайшли мертвим

Каньє Веста звинуватили у побитті фаната, який попросив у нього автограф: відео

Leave a Comment