Поліція бачила, та не допомогла: знайшли без охнак життя хлопця, який уночі біг голим трасою

На Донеччині від переохолодження помер 29-річний спортсмен Василь Є. Голий хлопець біг нічною трасою, його бачили патрульні поліцейські, але не допомогли. Натомість вони лише зробили відео та опублікували його в мережі. А ще за два дні молодика виявили мертвим.

Поліція бачила, та не допомогла: знайшли без охнак життя хлопця, який уночі біг голим трасою

Докладніше про це читайте у матеріалі OBOZREVATEL.

Поліція зняла відео та поїхала

Нещодавно в мережі з’явилося відео, як уночі в районі селища Ялта Мангуського району (під Маріуполем) біжить оголений чоловік. Опублікували його патрульні, повз машину яких він якраз пробігав.

Вони поцікавилися в хлопця, що сталося, але у відповідь почули: “Що треба?” Потім молодик продовжив бігти. Як зрозуміло з діалогу поліцейських, один із них знав цього спортсмена, сказавши, що той може перекинути їх двох. Зрештою патрульні поїхали, а хлопця за кілька днів виявили мертвим у районі занедбаних будинків, за кілька кілометрів від траси. Він помер від переохолодження.

Уже незабаром з’ясувалося, що загиблим виявився 29-річний Василь Є., який був відомим у рідному селищі дзюдоїстом.

Вася багато років займався спортом. Він був дзюдоїстом, також бігав кроси. Ми з ним знайомі понад десять років, разом були в училищі Олімпійського резерву, потім вступили до інституту на фізкультурний. Але щось у нього не склалося, він повернувся в селище Ялта, до батьків”, – розповів його друг Сергій.

Деякі мешканці селища вважають, що у Василя були проблеми із психічним здоров’ям.

Поліція бачила, та не допомогла: знайшли без охнак життя хлопця, який уночі біг голим трасою

“Він за все життя нікого не образив, нікого пальцем не зачепив. Був веселою, товариською і дуже доброю людиною. Іноді міг щось відчути, наприклад, піти з дому. Але мало що, буває. Зі мною він був відвертим і дуже чесним”, – каже Сергій.

Василь був неодноразовим призером та переможцем всеукраїнських і місцевих змагань з дзюдо. Його багато хто знав як хорошого спортсмена, який подає надії.

https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2F100002251117839%2Fvideos%2F1362318534225992%2F&show_text=0&width=560

Пробіг 10 кілометрів і добу блукав голодний

Сергій розмовляв із Василем того дня, коли він вийшов з дому. Їхній діалог тривав приблизно півгодини.

“Він розповідав, що хоче відновити тренування, виступати на змаганнях. Після того, як він повернувся до Ялти, він мало займався, але попри це восени виграв змагання. Вася казав, що вдома повісив мішок та боксує, але останнім часом щось втомився морально. Тільки одна фраза мене трохи здивувала. Він сказав: “Приїду до тебе в Ялту, ой… у Маріуполь”. Хоча я зараз живу в Білій Церкві. А вночі він вирушив купатися. Він любив бігати, купатися і в холодній воді”, – згадує Сергій.

Поліція бачила, та не допомогла: знайшли без охнак життя хлопця, який уночі біг голим трасою

Кажуть, хтось викликав поліцію, побачивши, як Василь купається повністю роздягненим. Після цього він нібито й почав тікати. Потім на трасі він натрапив на очі патрульним.

“Я не знаю, можливо він злякався і тому біг. Але він пробіг 10 кілометрів і опинився в районі Білосарайської коси. Там стоять будинки, в яких ніхто не живе. Добу його бачили там, він тинявся голодний і холодний. В одному будинку живе літня жінка, він стукав до неї у вікно. Вона чи не чула, чи злякалася і не відчинила. Він так і помер біля її будинку”, – каже Сергій.

Поліція бачила, та не допомогла: знайшли без охнак життя хлопця, який уночі біг голим трасою

Василя поховали у вівторок, 28 грудня, у рідному селищі Ялта. У нього залишилися батьки та молодший брат.

Leave a Comment