ПОЛОГИ ПІШЛИ НЕ ЗА ПЛАНОМ, КОЛИ РАПТОМ ЛІКАР ЗВЕРНУВСЯ ДО 12-РІЧНОЇ ДІВЧИНКИ З НЕСПОДІВАНОЮ ПРОПОЗИЦІЄЮ

Коли у Діді Каррауей почалися пологи, одну річ вона знала напевно: разом з нею в палаті буде знаходитися її 12-річна дочка Джейсі. Дівчинка сама не хотіла пропустити такий важливий для сім’ї момент …

Однак під час пологів лікар поставив запитання, щодо якого не були готові ні мати, ні дочка. Тепер фотографії з незвичайних пологів поширюються в мережі по всьому світу.

Коли 12-річна Джейсі увійшла в пологову палату, їй було важко дивитися на те, що відбувається з її мамою. В кімнаті було багато лікарів і акушерок, тому дівчинка почала переживати, що вона упуститить той ключовий момент, коли народиться її молодший брат.

Несподівано лікар простягнув їй рукавички, велів надіти їх і підійти ближче до мами. Потім запитав, чи не хоче вона сама взяти участь у прийманні родів — питання, яке зовсім не очікувала ні Джейсі, ні її мама.

Незважаючи на подив, Джейсі подякувала лікарю і підійшла до мами. Упевнений, ці чудові миті дівчинка запам’ятає на все життя.

«Я прийняла пологи! Лікар дозволив мені злегка потягнути, а потім витягнути дитину … Це було схоже на гру в лікаря, тільки все було по-справжньому. Я так нервувала! », — розповіла Джейсі.

Це були нелегкі пологи: анестезія не спрацювала належним чином, і Діді сильно мучилася від болю. Однак, побачивши вираз обличчя її дочки, їй стало трохи легше.

Нарешті, молодший брат Джейсі, Кайсон Каррауей народився і, на щастя, був абсолютно здоровий.

Джейсі каже, що вона дуже рада, що їй дозволили взяти участь в народженні молодшого братика. Люди по всьому світу хвалили її за мужність. Однак деяким користувачам мережі така ситуація видалася неприйнятною. Вони порахували, що 12-річній дівчинці не місце в родовій палаті, і що це може залишити свій відбиток на чутливій дитячій психіці.

Однак в телевізійному інтерв’ю Джейсі не приховувала свого захоплення від того, що сталося.

«Це був найкращий момент в моєму житті», — сказала вона в інтерв’ю «Fox40».

Якщо раніше Джейсі мріяла працювати ветеринаром, коли виросте, то тепер, після присутності на пологах молодшого брата, дівчинка вирішила стати акушером.

Слава Богу, пологи пройшли успішно! Відтепер у Джейсі і її молодшого брата буде особливий зв’язок.

Будь ласка, поділіться цією статтею зі своїми друзями на Facebook, якщо теж вважаєте Джейсі сміливою дівчинкою.

Leave a Comment