Небайдужих просять допомогти перевести тіло загиблого українця на батьківщину: для сім’ї це непідйомна суму

Небайдужих просять допомогти перевести тіло загиблого українця на батьківщину: для сім’ї це непідйомна суму

У Чехії на заробітках загинув мешканець Івано-Франківщини Володимир Попадинець. Зараз вирішується питання про транспортування тіла загиблого українця на рідну землю, тому небайдужих українців просять допомогти зібрати необхідну суму для перевезення тіла. Адже для родини – дружини та діточок – ця сума просто непідйомна.

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці Книга пам”яті померлих за кордоном українців:

“Прохання про допомогу пост Сумуємо разом з родиною спочилого в Чехії, в місті Прага нашого земляка з Франківщини пана Володимира Попадинця
Просимо щирих молитов за вічний спокій та царство небесне для нього Звертаємось до небайдужих українців з проханням допомогти невтішній родині земляка на перевезення тіла з Чехії додому Сума 1800 Євро – повний комплекс послуг на міжнародне перевезення разом з труною та документами.Для родини – дружини та діточок – ця сума просто непідйомна Знаємо, що знайомі та односельці теж збирають допомогу.Але, просимо небайдужих долучитись також.5168 7554 5204 6259 (дружина – Іванна Попадинець) (Приватбанк).В свою чергу – готові надати всі необхідні відомості щодо підтвердження збірки.Просимо поваги до горя дружини та родиниПросимо допомогти їм провести в останню путь чоловіка та батька”
 – йдеться в дописі.

на фото загиблий Володимир Попадинець

Leave a Comment