На узбережжі Лівії викинуло тіла 27 мігрантів

На заході Лівії на узбережжя викинуло щонайменше 27 мігрантів, які човном прямували до Європи.

Про це інформує Al Jazeera.

Тіла мігрантів, зокрема немовля та двох жінок, знайшли в двох місцях у прибережному місті Хомс, приблизно за 90 км від столиці Тріполі. Ще трьох мігрантів було врятовано.

На узбережжі Лівії викинуло тіла 27 мігрантів

“Розкладання тіл свідчить про те, що аварія сталася кілька днів тому”, — розповіли у місцевій філії Червоного Півмісяця.

За інформацією Міжнародної організації з міграції, у цьому році близько 1 500 мігрантів потонули в результаті численних аварій на центральному Середземноморському маршруті. Близько 30 тис. мігрантів було перехоплено і повернуто до Лівії.

Раніше повідомлялося, що близько 13 мігрантів загинули у третій за тиждень аварії човна у водах Греції.

Нагадаємо, що трагедія у протоці Ла-Манш, де загинули принаймні 27 мігрантів, які пливли на човні, могла статися через жадібних та жорстоких контрабандистів.

Школярка пішла до подруги

За словами матерів, о 8:00 її донька пішла до школи. Після уроків вона вимкнула телефон й не повернулася додому. Поліцейські оперативно почали пошуки. На місце виклику прибула слідчо-оперативна група, майже увесь особовий склад Корсунь-Шевченківського відділку, а також кінолог зі службовою собакою.

Ювенальники поспілкувалися з вчителями та однокласними зниклої дівчинки. Врешті, аби знайти її, знадобилася приблизно година. Поліцейські з’ясували, що школярка пішла до однієї зі своїх подруг. На щастя, з нею все було гаразд. Рідні підлітка подякували правоохоронцям за роботу.

Зверніть увагу! Наразі поліцейські ювенальної превенції проводять профілактичну бесіду з сім’єю та пояснюють, до чого можуть призвести подібні вчинки.

Що правоохоронці радять усім батькам

  • Всі, хто знають про те, де перебуває дитина, мають попередити про це її батьків. Адже вони не схвалять того, що інші дорослі сприяли конфлікту й замовчували, що сталося.
  • Батьків закликають спілкуватися зі своїми дітьми, часто підтримувати. Важливо пояснити їм, що через погані оцінки у школі їх не стануть любити менше.
  • Якщо хтось знає про сім’ю, де дитині важко емоційно чи до неї застосовують фізичне насильство, обов’язково треба попередити про це правоохоронців.
  • Якщо у підлітковому віці дитина погрожує тим, що втече з дому, слід залучити сімейного або дитячого психолога. Це допоможе попередити необдумані кроки у майбутньому.

Leave a Comment