“Жертв було б більше…”: трагедія на концерті Тревіса Скотта викликала неабиякі баталії в мережі

У соціальній мережі показали знімок Кайлі Дженнер і Тревіса Скотта перед жахливою подією на концерті репера.

Відповідну публікацію оприлюднили на порталі «peopletalk» в Instagram.

“Напередодні в Мережу злили нову зйомку Кайлі Дженнер і Тревіса Скотта. Подробиці – за посиланням в описі #кайлідженнер #тревісскотт”, – підписаний знімок в соцмережі.

Через недавні події на концерті Тревіса Скотта, в мережі розгорівся справжній скандал між користувачами. Одні люди підтримують виконавця, а інші навпаки – ображають і звинувачують його в тисняві на концерті. Люди розділилися на два табори і залишили свої думки в коментарях.

“Причому тут він?? щоб такого не відбувалося, його компанія платить гроші службі безпеки. І повірте якби він спустився допомагати, ще більше народу кинулося б до нього, і жертв було б ще більше”, “а чому з ним контракти розривають? Хіба Тиснява його вина?”, “Люди самі створили тисняву, він кілька разів зупиняв шоу бачачи стовпотворіння, навіщо гидоти лити? Причому тут він або Кайлі, якщо люди самі не вміють організовано себе вести”, “Мдаа… тільки злетів хлопець і тут на тобі, він не винен що так вийшло. Йому напевно і так не по собі від події, а тут ще цькування таке”, “ця худоба не зупинився навіть коли на сцену стали підніматися люди з проханням зупинити шоу і кричати із залу. Бабло і наркота залишки мізків знищили”, – залишають коментарі користувачі соціальної мережі.

Як раніше повідомляв портал “Znaj”, у мережі відреагували на вагітність Кайлі Дженнер.

Leave a Comment