“Дістали з синім обличчям”: у відомому аквапарку загинула дитина, очевидці розказали деталі

“Дістали з синім обличчям”: у відомому аквапарку загинула дитина, очевидці розказали деталі

8 серпня ввечері в аквапарку «Хеппі дей» в Дніпрі сталася трагедія – потонув 9–річний хлопчик. Дніпрянка Інеса, яка своїми очима бачила, як стався нещасний випадок, розповіла нам подробиці події.

«Спочатку було зрозуміло, що хлопчик особливий, з проблемами зі здоров’ям. Він не вмів плавати. Я поки була в басейні, звернула на нього увагу. З ним був його дядько або знайомий матері, і він забороняв йому лізти в воду (так як це було біля дорослого басейну). Потім з’явилася мама цього малюка, яка точно також забороняла лізти в воду. Але це ж дитина! Видно було, що йому дуже хотілося. Чому вони не були з ним біля дитячого басейну, я не знаю. І потім трапляється трагедія. Я з друзями в цей час перебуваю в воді, а мій друг бачить все, що відбувається. Поки мати відлучилася на кілька хвилин, дитина стрибнула у басейн головою вниз і сплила спиною догори буквально протягом 40 секунд, ніякого борсання у воді не було», – розповіла Інеса.

Дівчина додала, що першу допомогу дитині надавали і співробітник аквапарку, і люди, які там відпочивали.

«Маленький хлопчик з колом біля потонулої дитини штовхав його. І цей час інструктор аквапарку скинув з себе рацію, полетів у воду і витягнув його. Він уже був з синім обличчям. Потім люди поруч почали робити серцево–легеневу реанімацію і викликали швидку. Це тривало хвилин 15, поки приїхала швидка. Протягом цього часу пульсу у нього не було. Хвилин 40 тривала реанімація, але хлопчика врятувати не вдалося», – зазначила Інеса.

Очевидиця трагедії передбачає, що, швидше за все, дитина вдарився головою або зламала шийний відділ хребта, так як він помер миттєво.

«Мене ще здивувало, що жоден з батьків не забрав своїх дітей, щоб вони цього не бачили, поки там намагалися врятувати малюка. І навіть в той час, коли робили серцево-легеневу реанімацію, блевотина падала в басейн, навколо паніка, діти спокійно далі собі купалися і стрибали у воду», – поділилася побаченим Інеса.

Leave a Comment