“Гарний і хоробрий ангел”. У Бельгії загинула українська студентка Елла Петниченко: мріяла про велику сцену

У Бельгії за трагічних обставин загинула молода українка Елла Петниченко. Дівчину, яка навчалася на оперну співачку та виступала на сцені, збив трамвай. Вона мріяла про велику сольну кар’єру і, як згадують її знайомі, мала всі необхідні риси характеру та навички для досягнення своєї мети.

Молоду українку збив трамвай на зупинці
Трагедія сталася ввечері у вівторок, 2 листопада, у Брюсселі в районі під назвою Лісовий: на зупинці трамвай №82 на смерть збив 28-річну дівчину. Пізніше з’ясувалося, що загибла – Елла Петниченко, українка родом із Харкова. Вона навчалася в місті Льєж у Королівському вищому інституті музики

Друзі та рідні Елли не можуть повірити у загибель дівчини. Молода, красива, освічена, цілеспрямована – так говорять про неї знайомі.

“З великим сумом ми дізналися про трагічну смерть Елли Петниченко, блискучої співачки та нашої студентки”, – написав генеральний директор університету Гвідо Джардон у Facebook.

“Моя прекрасна, мила Елло, моє серце розбите і спустошене… Ти мала співати сьогодні на конкурсі в Парижі! Я знала, що ти особлива не тільки через свій сліпучий талант, ти була чуйним, красивим і хоробрим ангелом. Я уявляла твоє майбутнє, сповнене успіху та музики. Я й уявити не могла, що доля буде такою жорстокою з тобою!” – написала в соцмережі її подруга Патрісія.

Leave a Comment