В “Опозиційній платформі – За життя” заявили, що США вводить санкції проти опозиційних депутатів за активну боротьбу із зовнішнім управлінням

Сполучені Штати Америки ввели санкції проти членів політради, народних депутатів від Партії ” опозиційна платформа – за життя» Тараса Козака та Олега Волошина, заступника Голови Комітету ВР з інтеграції України до Європейського Союзу. Про це йдеться в офіційній заяві на сайті ОПЗЖ.

У політсилі підкреслили, що стосовно Тараса Козака в Україні сфабриковано кримінальну справу за політичним замовленням влади Зеленського, а Олег Волошин брав активну участь в організації міжнародних заходів партії.

“Санкції проти Олега Волошина свідчать про те, що волюнтаристська, диктаторська позиція США не знаходить підтримки в країнах Європи. І санкції якраз спрямовані на те, щоб перешкодити нашій партії доносити свою позицію до європейських партнерів, обмежити їх право на отримання об’єктивної і всебічної інформації, зробити заручниками брехливих наративів, що просуваються Сполученими Штатами, розпалюють мілітаристську істерію і оскаженілу русофобію і таким чином маніпулюють повністю підконтрольною і залежною від них владою Президента Зеленського», – йдеться в заяві ОПЗЖ.

В

У партії впевнені, що введення санкцій щодо народних депутатів від «опозиційної платформи – за життя» стало результатом особистих домовленостей Володимира Зеленського з представниками Сполучених Штатів, зокрема з Державним секретарем США Ентоні Блінкеном, який днями був з візитом у Києві.

“Влада Зеленського, продемонструвавши брехливість, неспроможність і голослівність у фабрикації звинувачень проти політичних опонентів, боягузливо випрошує допомогу і захист у своїх західних господарів. Введення Сполученими Штатами санкцій не проти олігархів і корупціонерів, а проти політичних діячів опозиції доводить, що вся роздувається істерія, всі погрози і консультації, вся робота вибіркового правосуддя і спецслужб, всі винесені судами вироки спрямовані на боротьбу США і влади Зеленського з одним противником ‒ партією “опозиційна платформа – за життя”», – підкреслили в політсилі.

У партії впевнені, що це прямий доказ «злочинної політики позбавлення України суверенітету, передачі її під зовнішнє управління». І саме за активну боротьбу ОПЗЖ із зовнішнім управлінням і вводяться санкції проти представників політсили.

“”Опозиційна платформа – за життя” заявляє, що санкції і замовні кримінальні справи проти представників нашої сили, спрямовані на перешкоджання депутатській діяльності, є актом міжнародного політичного терору, що здійснюється на замовлення злочинної української влади і при активному втручанні численних американських агентів-соросят в політичну систему і виборчий процес в Україні», – констатували в ОПЗЖ.

Нагадаємо, що народний депутат України, голова політради партії ” опозиційна платформа – за життя» Віктор Медведчук не раз підкреслював, що виступає і виступатиме категорично проти зовнішнього управління в Україні. І саме з цим політик пов’язує те, що Швейцарія анулювала його дочці студентську візу, яку та отримала для навчання в Женевському університеті.

“Так, я виступаю проти зовнішнього управління-зовнішнього управління США і заходу. І буду виступати. Те, що постраждав член сім’ї, моя дочка, або постраждала дружина, щодо якої введені санкції, це нехай залишається на совісті цих західних демократів, західних прихильників правової держави, які потурають злочинній поведінці чинної влади в Україні. І, природно, дочці довелося вступити в інший вуз, і вона вдало вчиться. Зараз приїхала на канікули, і я дуже задоволений, що дитині все подобається, і вона так спокійно пережила ось ці перші удари по ній через політичну оцінку діяльності її батька. Я радий, що так сталося», – сказав Віктор Медведчук, коментуючи ситуацію з анулюванням візи дочки.  

Leave a Comment