Відділення зачинене, їй гірше не буде, йдіть додому: через байдужість лікарів стала ангеликом дворічна дівчинка

Дворічна Аміна у місті Судак померла буквально за день. Батьки дівчинки впевнені що це сталося через халатність лікарів, які не надали їй необхідну медичну допомогу.

Відділення зачинене, їй гірше не буде, йдіть додому: через байдужість лікарів стала ангеликом дворічна дівчинка

Дитині поставили діагноз «ГРВІ, ацетонемічний стан». Судмедексперти вже назвали попередню причину смерті, а матері розповіли, що у дитини вже не було лівої легені.

Почалося все з температури та запаленого горла. Також дівчинка часто ходила до вбиральні. Мама відвезла дівчинку до педіатра у селі Дачне. Їй прописали антибіотик.

На наступний ранок мама Аміни поїхала з аналізами до Судацької лікарні. Коли прийшли аналізи то мама відправила їх всім знайомим лікарям. А вже ввечері Аміну почало нудити і родина поїхала в Судацьку лікарню де її оглянув черговий лікар.

«Педіатра вони не викликали, в шпиталізації вони відмовили нам. Мені сказали, що лікарня зачинена, відділення зачинене. Зробили протиблювотний укол: церукпал з ношпою.

Я кажу: «А якщо їй буде ставати гірше?». «Відділення зачинене, їй гірше не буде, йдіть додому, відпоюйте», – говорить мама дівчинки.

Зі слів матері, тільки-но повернулися додому, як Аміні стало гірше. Почалося ще сильніше блювання, родина одразу поїхала назад, до лікарні.

«Відкрилось блювання, ось ці оченята… Я так перелякалась. Фельдшер каже: «Ну, ось, вона назад повернулась. А куди мені йти?! Куди мені звертатися?!», – обурюється мама реакцією лікаря.

Відділення зачинене, їй гірше не буде, йдіть додому: через байдужість лікарів стала ангеликом дворічна дівчинка

Коли вони приїхали вдруге тоді її оглянув хірург і вже тоді викликали педіатра. Довго оглядали та заповнювали папери. Крапельницю також не могли поставити бо не могли знайти вену.

«Вона просила то пити, то додому, то до тата. І в якийсь момент я встала, я її хотіла зігріти, оскільки в неї вже ручки та ніжки такі холодні-холодні були. Я подивилася в її очі, в неї світло-сірі оченята, вони в неї різко стали коричневого кольору. Я стала кричати: «Допоможіть, допоможіть, їй погано!». Медсестра каже: «Побігли донизу, в реанімацію», – зі сльозами розповідає жінка про ті трагічні хвилини. Тоді дівчинки вже не стало…

Як встановила судмедекспертиза, від токсичного шоку через неуточнену пневмонію.

Жінка розповідає, що за даними судмедекспертизи, лівої легені в дитини вже не було. Вона не розуміє, як три лікаря могли не почути, що ця легеня взагалі не працює.

Leave a Comment