Воїн ЗСУ загинув від російського снаряду, поки дружина народжувала йому доньку – “Він кричав від болю”

Жорстоке вторгнення росії до України триває, і кожна смерть українця – справжня трагедія. Гинуть діти і дорослі, старі й молоді. Однак історія, яку повідомили в «Обозревателе», крає серця людей.

Це сталося 25 лютого, на другий день вторгнення. 24-річному військовому Сергію Пантелюку не судилося побачити свою новонароджену донечку, адже того дня пролунав сигнал повітряної тривоги.

Сергій саме мав поїхати до дружини, щоб бути присутнім на пологах, проте всьому завадила атака російських окупантів. Чоловік того дня зустрічав колону танків, яка рухалася в районі Рівнопілля на Чернігівщині.  У бойову машину українців влучив снаряд.

Воїн ЗСУ загинув від російського снаряду, поки дружина народжувала йому доньку -
Воїн ЗСУ загинув від російського снаряду, поки дружина народжувала йому доньку -

Матір Сергія розповіла, що її син отримав важке поранення ніг і помер у лікарні за кілька годин після атаки. Виявилося, що осколки снаряда перебили йому артерію.

“Він так кричав від болю. Його забрали до лікарні у Чернігів, але за кілька годин від триманих травм він помер”, – згадує матір.

Того ж дня дружина загиблого Героя народила дівчинку, яку назвали Міланкою. Український воїн так і не дізнався про народження доньки.

Leave a Comment